O nás

Premium BAREFOOT – prémiová služba designovaná pro milovníky svobody. Propojení absolutního vrcholu značek dostupných na barefootové scéně v České republice s nadstandardním servisem. Vkročte do světa bot, které nebudete chtít sundat. 

Naše nohy nosí barefoot od roku 2015. Poprvé jsme je obuli hlavně ze zdravotních důvodů. Díky jejich komfortu, minimalistické eleganci a přínosu pro tělo jsme je již nevyzuli. Premium BAREFOOT je prolnutím nejpohodlnějších bot, prémiové péče a investice do zdraví.

☆ Spolupracujeme s odborníky

V oblasti podologie, fyzioterapie, pediatrie i se sportovními trenéry. Díky poznatkům z těchto oborů měníme pohybové návyky a vnímání obuvi. Proměňte se s námi. Z nekonečného oceánu značek a modelů jsme vybrali naše srdcovky, u kterých garantujeme nejvyšší kvalitu. Nejpohodlnější a nejkvalitnější barefoot boty na světě Ahinsa Shoes, AnglesCrave, Groundiesleguano, Merrell, Skinners, Xero Shoes– miliony kroků a chodců prověřené značky. 

☆ Zdraví, péče & ověřená kvalita

Koupě barefoot obuvi v Premium BAREFOOT je investice do zdraví, produktů nadstandardní kvality a prémiové péče. Přesně takové, jakou si my sami představujeme a očekáváme u prémiových značek. Chceme, abyste se s námi cítili jako doma. Komfortně, bezpečně a rádi se k nám vraceli.

Jirka Souček & tým Premium BAREFOOT

Na každém kroku nám záleží, jak v botách, tak při samotném nákupu.

 

 

           

 


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.